III Polska Wystawa Młodych Królików i Wystawa Drobiu Ozdobnego odbyła się w dniach 4-5 pażdziernika 2014 r w Mszczonowie
Zwycięzca Wystawy - 96,0 - Ireneusz Pasternak (Nowozelandzki Biały) Zwycięzca Wystawy - 95,5 - Grzegorz Koraczyński (Belgijski Olbrzym Szary)
Konkurs Indywidualny
Belgijski Olbrzym Szary (60) Zwycięzca Wystawy - 95,5 - Grzegorz Koraczyński Zwycięzca w rasie - 95,5 - Grzegorz Koraczyński Nagroda 1.0 - 95,0 - Grzegorz Koraczyński Nagroda 0.1 - 95,5 - Grzegorz Koraczyński Wyróżnienie: 95,0 – Tomasz Pękala
Belgijski Olbrzym Żelazisty (1)
Belgijski Olbrzym Biały (17) Zwycięzca w rasie - 95,5 - Jarosław Brzeziński Wyróżnienie: 94,5 - Tomasz Ozimina
Olbrzym Srokacz Czarny (25) Zwycięzca w rasie - 95,5 - Elżbieta Kubies
Francuski Baran Szary (19) Zwycięzca w rasie - 95,0 - Elżbieta Kubies
Francuski Baran Biały (4) Francuski Baran Niebieski (3) Francuski Baran Szynszylowy (4) Francuski Baran Czerwony (3) Francuski Baran Niebieskoszary (1) Francuski Baran Żelazisty (3)
Wielki Jasnosrebrzysty (27) Zwycięzca w rasie - 95,5 - Tomasz Latos Wyróżnienia: 95,0 - Patryk Sionek / 95,0 - Zdzisław Gołąbiecki
Szynszyla Wielka (1) Wyróżnienie: 94,5 - Damian Wiktorowicz
Wiedeński Niebieski (25/0) Zwycięzca w rasie - 95,5 - Tomasz Latos Wyróżnienia: 95,0 - Jacek Szykuła / 95,0 - Sławomir Biadun
Wiedeński Czarny (9) Zwycięzca w rasie - 95,0 - Grzegorz Rembowski
Wiedeński Biały (6) Zwycięzca w rasie - 95,5 - Patryk Sionek
Burgundzki (11) Zwycięzca w rasie - 95,5 - Apoloniusz Smarowski
Nowozelandzki Czerwony (33) Zwycięzca w rasie - 95,0 - Tomasz Latos Wyróżnienie: 94,5 - Tomasz Latos
Nowozelandzki Biały (44) Zwycięzca Wystawy - 96,0 - Ireneusz Pasternak Zwycięzca w rasie - 95,5 - Kazimierz Stachura Wyróżnienie: 95,5 - Wiesław i Łukasz Strzępek
Hotot (3) Kuna Wielka Brązowa (2) Kuna Wielka Niebieska (2) Kalifornijski Czarny (12) Zwycięzca w rasie - 93,0 - Jarosław Pawlik
Japoński (4) Hawana (9) Zwycięzca w rasie - 95,0 - Włodzimierz Klewin
Średni z Turyngii (10) Zwycięzca w rasie - 94,5 - Włodzimierz Klewin
Zajęczak (4) Wyróżnienie: 95,0 - Stefan Jaślikowski
Popielniańaki (12) Deilenar (6) Zwycięzca w rasie - 95,0 - Ryszard Kwiatkowski Wyróżnienie: 95,0 - Piotr Jęczmionka
Angielski Srokacz Izabelowaty (2) Holenderski w kolorze Japońskim (1) Podpalany Czarny (7) Zwycięzca w rasie - 95,0 - Ryszard Kwiatkowski
Podpalany Niebieski (7) Zwycięzca w rasie - 94,5 - Ryszard Kwiatkowski
Podpalany Hawana (7) Zwycięzca w rasie - 94,0 - Ryszard Kwiatkowski
Satynowy Hawana (6) Zwycięzca w rasie - 95,5 - Ryszard Kwiatkowski Satynowy Niebieski (6) Zwycięzca w rasie - 94,0 - Ryszard Kwiatkowski Satynowy kość słoniowa (2)
Satynowy Ryś (4) Satynowy Czerwony (4) Satynowy Niebieski (5) Teddy Baranek (4) Teddy (4)
Wykaz ras drobiu: Jako laik w kwestii drobiu cytuję nazwy ras, za Katalogiem Wystawy.
Karzełek Polski (1) / Brahma (6) / Kochin (6) / Orpington (2) Czubatka dworska (7) / Czubatka staropolska (3) / Czubatka polska (2) Czubatka polska miniaturowa (40) Wyróżnienie 95,0 - Józef Michalski
Marans (4) / Bielefeldzka (3) / Plymouth rock (3) Jedwabista (11) Zwycięzca w rasie 96,0 - Mirosław Kulesza, Wyróżnienie: 95,0 - Ryszard Szponer Araucana (7) Zwycięzca w rasie 96,0 - Marek Leonowicz, Wyróżnienie: 96,0 - Robert Kmiołek Tęczanka (2) / Zielononóżka (3) / Włoszka (4) Shamo (6) Zwycięzca w rasie 95,0 - Marek Leonowicz, Wyróżnienie: 95,0 - Sebastian Kotas Indyjski bojowiec (3) / Białoczub (1) / Satsumadori (1) / Bantamka (2) / Sebrytka (4)
Kaczka staropolska (1) / Kaczka piżmowa amerykańska (1)
Gęgawa (2)
|